Product Id CAAPGY0260
Traveller Price
Tax free price for international travellers
Product Id CAAPGY0260
View all PgytechSold by PB Tech
Description
PGYTECH OneGo Cloud Bag M (Midnight)
Color
Midnight
Material
  • Fabric: 55% Polyurethane
  • 45% Polyamide
  • Lining: 100% Polyester
Size
220mm x 260mm x 80mm